Co zapewniamy?

Zapewniamy opiekę medyczną oraz oferujemy m.in. szkolenia, kursy oraz naukę języków obcych.

Prosimy wysyłać CV na adres: sekretariat@mlo-kancelaria.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

Aplikant/-ka do biura w Warszawie, dział restrukturyzacyjny

Od kandydatów oczekujemy:

  • wpisu na listę aplikantów,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa gospodarczego i kodeksu spółek handlowych,
  • podstawowych umiejętności formułowania pism procesowych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu programów Microsoft Office,
  • umiejętności skupienia się na wykonywanym zadaniu, dokładności i rzetelności,

Zapewniamy:

  • współpracę w ramach umowy o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjną lokalizację biura,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (podstawowy pakiet) oraz ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczenia się od doświadczonych, przyjaźnie nastawionych prawników,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne.

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowywaniu analiz prawnych oraz prowadzenie kompleksowo spraw gospodarczych i restrukturyzacyjnych,
  • reprezentowanie klientów na rozprawach sądowych,
  • wsparcie kancelarii w bieżącej pracy.

Doradca restrukturyzacyjny

Poszukujemy osób posiadających licencję Doradcy Restrukturyzacyjnego i to zarówno osób posiadających bogate doświadczenie w zawodzie jak i osób znajdujących się dopiero na początku tej drogi zawodowej.

Analityk finansowy

Opis Stanowiska:

  1. analiza i prezentacja rentowności projektów biznesowych,
  2. współpraca w zakresie tworzenia prognoz finansowych,
  3. uczestnictwo i wsparcie w rozwoju narzędzi systemowych w zakresie analiz finansowych i biznesowych,
  4. wsparcie pracowników operacyjnych w prowadzeniu i realizacji bieżących projektów,
  5. tworzenie analiz i przygotowywanie raportów według bieżących potrzeb

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe,
  2. wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia,
  3. bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  4. bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  5. samodzielność i proaktywność w działaniu,
  6. nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
  7. kreatywności, gotowości do podejmowania wyzwań,

Paralegal, student prawa IV-V roku, biuro w Warszawie

  • Umiejętności skupienia się na wykonywanym zadaniu, dokładności i rzetelności,
  • Gotowości do pracy pod presją czasu w razie takiej konieczności

Zapewniamy:

  • Pełno/niepełno wymiarową pracę dla studenta prawa IV-V roku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość dalszego zatrudnienia,
  • Szkolenia / mentoring,
  • Możliwość patronatu na aplikacji,

  • Wsparcie zespołu przy prowadzonych sprawach.